Bal Elektrotehničkog fakulteta.

Poštovane koleginice i kolege,
U nedelju, 24. decembra 2017. u 20 časova u Svečanoj sali na prvom spratu biće održan Bal Elektrotehničkog fakulteta.
Pozivamo Vas da dođete i uživate u muzici, plesu i druženju sa kolegama i našim nekadašnjim studentima. Za ovaj događaj nije neophodna balska toaleta, niti vrhunska plesna veština. Dovoljne su dobre namere i lepo predpraznično raspoloženje!
Ulaznica za bal je bedž, za koji je potreban indeks ETF-a iz bilo kog perioda ili (i) dobrovoljni prilog (zbog troškova organizacije, preporučeno ne manje od 500 din.)
Na Balu će biti podeljene nagrade za najbolje diplomske radove i stipendije koje alumni organizacija ETF BAFA USA dodeljuje svake godine.
Ukoliko imate prijatelje sa studija sa kojima održavate veze, molimo Vas da im prosledite pozivnicu.
Srdačan pozdrav,
Organizacioni odbor Bala 2017

Prenos Bala možete pratiti na linku: mms://streaming.etf.bg.ac.rs/bal - otvorite Windows Media Player-om.