Konkurs za nagradu BAFA U.S.A.

Dokumenta

Uslovi konkursa Prijava na konkurs

Konkurs za nagradu BAFA U.S.A.

Najbolji diplomski rad na osnovnim akademskim studijama na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu u školskoj 2011/12 godini

Udruženje bivših studenata i prijatelja Elektrotehničkog fakulteta BAFA U.S.A. je odlučilo da dodeli tri nagrade studentima za najbolje diplomske radove koji su odbranjeni u periodu od 1. oktobra 2011 do dana objavljivanja ovog Konkursa.
Stručni žiri koji čine nastavnici i saradnici Elektrotehničkog fakulteta u Beograde će odabrati tri rada od radova koji budu prijavljeni na ovaj Konkurs. Dva rada će dobiti ravnopravne nagrade ekvivalentne iznosu od $500. Jedan rad će dobiti glavnu nagradu: poseta BAFA U.S.A., odnosno boravak koji traje nedelju dana u SAD. BAFA U.S.A. je organizator putovanja u dogovoru sa nagrađenim učesnikom Konkursa i plaća troškove boravka i putovanja.