Конкурс за награду BAFA U.S.A.

Документа

Услови конкурса - pdf Пријава на конкурс

Конкурс за награду BAFA U.S.A.

Најбољи дипломски рад на основним академским студијама на Електротехничком факултету Универзитета у Београду у школској 2011/12 години

Удружење бивших студената и пријатеља Електротехничког факултета BAFA U.S.A. је одлучило да додели три награде студентима за најбоље дипломске радове који су одбрањени у периоду од 1. октобра 2011 до дана објављивања овог Конкурса.
Стручни жири који чине наставници и сарадници Електротехничког факултета у Београде ће одабрати три рада од радова који буду пријављени на овај Конкурс. Два рада ће добити равноправне награде еквивалентне износу од $500. Један рад ће добити главну награду: посета BAFA U.S.A., односно боравак који траје недељу дана у САД. BAFA U.S.A. је организатор путовања у договору са награђеним учесником Конкурса и плаћа трошкове боравка и путовања.